Tel:   +370-460-49215

Mob: +370-698-53947 
info@alanga.lt

S. Neries str. 14, Palanga, Lithuania,  LT – 00134

SPA grožio centras

Mieli lankytojai,

        Mūsų grožio šalies fėja krikštamotė, SPA Grožio centro vadovė, nuolatos gilina žinias, išmėgina naujas grožio kosmetikos priemones ir ruošią naują grožio procedūrų paketą!
       Jau artimiausiomis savaitėmis kviesime Jus susipažinti su naujovėmis ir pasidžiaugti mūsų grožio fėjos kerais.

    Mes rūpinamės savo svečiais, jų gera savijauta ir kviečiame pasimėgauti mūsų  SPA grožio centro paslaugomis. Tai - geriausiais poilsis kūnui ir sielai. Kasdienis poilsis vandens ir pirčių erdvėje bemat atgaivins jūsų kūną ir kiekvienas rytas bus malonus ir kupinas energijos. Papildomai priderintos veido procedūros, kūno puoselėjimo, įvyniojimai ir grožio kapsulė suteiks išskirtinę atgaivą. Siunčiame šilčiausius linkėjimus ir iki pasimatymo!

Su geriausiai linkėjimais ,

Alangos viešbučio ir SPA grožio centro komanda

SPA centro specialistai patars ir pasirūpins jūsų grožiu ir sveikata. Galėsite rinktis iš kompleksinių procedūrų, pavienių paslaugų ar susidaryti individualų SPA rinkinį tik jums. 
 

Veido priežiūros procedūros

Kūno puoselėjimo procedūros

Kompleksinės procedūros

SPA Grožio kapsulė Neoqi Mediq

Grožio ritualai

VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

Procedūras sudaro: veido odos nuvalymas, šveitimas, kaukė arba kremas

ŠVYTĖJIMAS                                                   45 min / 25 €

MAITINANTI                                                     45 min / 25 €

NEFRITAS                                                         15 min / 15€

              + veido kaukė 30 min - 10€

Nefrito veido procedūra — tai viena labiausiai vertinamų senovės kinų elito  procedūrų naudojama jaunystei ir grožiui išsaugoti.

 

Veido procedūrą užsakant kartu su SPA kapsulės procedūra taikoma 10% nuolaida

ATPALAIDUOJANTIS ĮTEPIMAS

BEKVAPIU KŪNO ALIEJIEJUMI

Viso kūno                                                          60 min / 39 € 

Nugaros                                                            30 min / 19 € Kojų                                                                   30 min / 19 € Galvos ir pečių juostos                                    30 min / 15 €
 

VISO KŪNO ĮTRINIMAS ALIEJAIS

Kvapniaisiais aliejais                                        60 min / 45 €

Oro srauto stimuliacijos odos grožiui

Rankos ir pilvas                                                30 min / 14 €

Kojos ir pilvas                                                   30 min / 18 €

Viso kūno                                                          30 min / 25 €

ODOS PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS

Procedūros atliekamos SPA kapsulėje NeoQi Mediq be vandens *

 

KAVOS PERTRAUKĖLĖ                                 60 min / 42€ Kavos ir migdolų pilingas ir fukuso aliejus skatina ląstelių regeneraciją, didindamas odos elastingumą pamaitina bei sudrėkina odą. Šios procedūros dėka Jūsų oda taps švelnesnė ir lygesnė.

 

Procedūros atliekamos SPA kapsulėje NeoQi Mediq be vandens *

JŪROS VĖSA                                                   60 min / 42 € Naudojamas fukuso dumblių pilingas ir modeliuojantis kriogelis. Šios procedūros dėka pajusite gaivią vėsą, lengvumą, grąžinsite odai glotnumą ir švelnumą.  Ypač veiksminga procedūra siekiant atgaivinti pavargusį kūną, sumažinti stresą, raumenų įtempimą bei padidinti jų tonusą.

KOMPLEKSINĖS PROCEDŪROS

 

Procedūros atliekamos SPA kapsulėje NeoQi Mediq su vandeniu *

 

JAUNYSTĖ                                                       60 min / 42 € Visapusiškas viso kūno atsipalaidavimo ir puoselėjimo kompleksas Jūsų kūnui ir sielai su vonios kristalais
 

 

KREMINĖ VONIA                                         60 min / 42 €

Atpalaiduos raumenis ir grąžins jėgas bei gerą savijautą, atstatys balansą, odą sudrėkins ir praturtins mineralais, paskatins organizmo medžiagų apykaitą.

 

MINERALIZACIJA                                        60 min / 42 € Jūros dumbliai atpalaiduos raumenis, suaktyvins kraujotaką ir suteiks ramybę

KŪNO ĮVYNIOJIMAI

Procedūros atliekamos SPA kapsulėje NeoQi Mediq be vandens *
 

UNDINĖLĖS KERAI                                      80 min / 49 € Naturalūs Laminario lapai ir Fukuso dumblių sąveika stimuliuoja metabolizmą. Veikliosios medžiagos tonizuoja, lieknina, skatina kraujo cirkuliaciją.

 

PURVINI ŠOKIAI                                             80 min / 49 €

Ši procedūra unikali, puikiai tinkanti odai grąžinti gyvybingumą, stangrumą ir jaunatviško spindėjimo pojūtį. Atliekama naudojant kavos ir migdolų pilingą, jūros purvą, Fukuso dumblių kaukę, ir kitas veiklias priemones.

 

JŪROS LOBIAI                                               80 min / 49 € Rudųjų dumblių aktyviosios medžiagos greitai išsiskiria ir difunuoja į epidermį. Tai viena iš veiksmingiausių procedūrų celiulito mažinimui, lieknėjimui ir odos elastingumo ir stangrinimo skatinimui.


JŪROS GELMIŲ TURTAI                               80 min / 49 €

Tai švelni atpalaiduojanti procedūra nuadojant naturalų jūros purvą, kuri padeda pašalinti iš organizmo nereikalingas medžiagas, maitina ir minkština odą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Pasijusite sveikesni, žvalesni ir pailsėję.
 

Grožio kapsulė


Procedūromis naudotis draudžiama: neblaiviems asmenims, vaikams iki 12 m, nėčioms, alergiškiems jodui, turintiems širdies stimuliatorius, sergantiems širdies ar kraujotakos ligomi, po operacijų, sergantiems diabetu, epilepsija. Daugiau info suteiks mūsų specialistai.

Paslaugų užsakymasNorėdami rezervuoti Jums patikusią procedūrą, prašome kreiptis į registratūrą tiesiogiai arba telefonu 8-460-49215.  Būtina išankstinė rezervacija.

 

  • alangahotel

Vidaus tvarkos, prikimo, grąžinimo taisyklės, privatumo politika pdf formatu:

© 2020  Labas Rytas Vila &
                 With ♥ Bnovo

  • alangahotel
  • AlangaHotel Welcome

© 2020
                 With ♥ Bnovo